EmoFan TR''ye Ho$ Geldunuz!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...EmoFanTr..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kantindeki Kara Gözler

2 posters
YazarMesaj
~kRàLicHè~
paTroNiçe
paTroNiçe
~kRàLicHè~

Kadın

Oyun xD
Holy - Prenses: 12

Kantindeki Kara Gözler Empty
MesajKonu: Kantindeki Kara Gözler   Kantindeki Kara Gözler EmptySalı Haz. 10, 2008 7:26 am

Bir gün okulun kantinine gittim normalde kantin ortamını hiç sevmem ama arkadaşlarla beraber gitmiştik. Senenin başı biz dördüncü sınıf olduğumuz için okuldaki hemen hemen herkesi tanıyoruz. Ama yeni birinci sınıftan gelenleri tanımıyoruz tabi. Karşı masada bir kız gördüm ama ne kız. Kara kaş kara göz bir anda neye uğradığımı şaşırmıştım. İlk görüşte aşka inanmazdım. O anda olabileceğinin farkına vardım. Allahım bu bir insan olamazdı. O bir melekti. Ne kadar güzeldi öyle kelimelerin anlatamayacağı bir güzellikti ondaki. Saf yüzünde en ufak bir makyaj malzemesi olmamasına karşın o kadar güzeldi ki . Onu görünceye kadar sonsenede birine aşık olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Ama kader dedikleri bu olmalıydı. Birden o kızla ne yapıp edip tanışmam gerekllli olduğunu farkettim ama öyle damdan düşer gibi de olmazdı. Sonra arkadaş çevremide kullanarak kızın hangi bölümde ve hangi sınıfta olduğunu bulmuştum. Kız da bizimle aynı bölümde idi (Bilgisayar Öğretmenliği) ama o birinci sınıftı. Dört sene boyunca gitmediğim kadar çok kantine gidiyordum artık. Onun ders saatlerini ezbere biliyordum. (Kendi derslerimi dört sene boyunca ezberlemedim ) Onun derslerinden en az iki saat önce kantine gidiyor onu bekliyordum. O geldiğinde gözlerimi ondan ayıramıyordum. Bir kaç hafta sonra onunla duygularımı paylaşmanın doğru olacağına inandım. Ve bekledimki ne zaman yanlız kalacak bende onunla konuşayım. Ve o zman geldi. dışarıya çıkıyordu bir dakika konuşabilir miyiz diye yanına gittim. Tabi dedi. Ona beni farkettinizmi dedim. O da yumuşak bir şekilde evet farkettmemek ne mümkün dedi. O kadar bakıyordunuz dedi. Birz bozuldum. Dedim sizi bakışlarımla rahatsız mi ettim hayır dedi kantin ortamında ister istemez oluyor.. Neyse Ona duygularımı anlattım. Beni dinledi. Bu arada söylemeyi unuttum yakından çok ama çok daha güzeldi. Sonra cevabım kesin ve net dedi. Hayır hiçkimseyi düşünmüyorum ve bu gibi şeyleride yanlış buluyorum dedi. O an çok kötü olmuştum. Kendime iki üç günde anca geldim. Neyse günler günleri kovaladı ben artık kpss yoğunlaşmıştım. Ama arada onu görüyordum. ve slm veriyrduk birbirimize bir kaç kerede konuşmuştuk aayak üstü. Kantinde bir kaç kez gördüm ama hiç bakmamaya özen gösteriyordum. Çünkü daha önce sanki rahatsız oluyor gibi bir şeyler hissettirmişti. İkinci dönem oldu ve sanki kıızn da bana baktığını farkediyordum. Ben okula gelirken dışarıda masalarda oturmalar daha sonra ben kantine gelince hemen ardımdan gelmeler filan sanki bir şeyler hissediyordum. ama Sonrada da diyordum. Kızın kendi bana neler söyledi fiktirini değiştirecek hali yok diyede kendimi de pek ümit vermemeye çalışıyorumdum. Ama artık onunda bana ilgisi olduğunun farkına varmıştım. Hatta bir gün en samimi arkadaşıma da gösterdim. Ve aramızda bunun tam gerçek olup olmadığının farkına varmak için bir oyun bile oynamaya karar verdik. Ben kantinden kahve almaya gittiğimde arkadaşım da kıza bakıp bana bakıp bakmadığını söyleyecekti. Planı yaptık ve uygulamaya geçtik. Ben masaya geldiğimde sordum dedim bana baktımı arkadaşımın cevabı beni çok sevindirdi. Aynen şöyle demişti. "Senden gözünü hiç alamadı ki" artık kesin emindim. Kızda bana karşı bir şeyler hissediyordu. Ve sonunda o an geldi yine kızın yanına gidip konuuşacaktım. Ve dediğim gibi de yaptım bu sefer biraz farklı ydı yaklaşık iki bir saat konuştuk güldük eğlendik. Zamanın nasıl geçtiğini farketmedim bile sonra ona geçmişteki duygularım neyse şu anda da aynı dedim. Hatta biraz sonra hangi dersleri var filan hepsini söyledim. Onun bir haftalık ders proğramını ezberlemiştim çünkü . Aşk insana neler yaptırıyor ben hayatım boyunca hiç bir zaman ders proğramı ezberlememiştim . . Bana bu sefer yok demedi. Ama evet de demedi. Zaman dedi. Telefonunu istedim. Daha erken veremem dedi. Şimdi yine başa mı dönüyordum diye düşündüm. Sonra içeride konuştuk birz da daha sonra onu nasıl görebileceğimi sordum . O da kantinde dedi. Bir sonraki gün dersten iki saat filan önce kantinde buluşmaya kararlaştırdık. Bu tam 15 gün sürdü ve sonunda bir gün beni sevdiğini söyledi. Ve benim ona ilk geldiğim günden beridir. Beni takip ettiğini söyledi. Ve telefonunu verdi. bir gün de tam onu 5 saat bekledim bir yanlış anlaşılma sonucu kantinde 5 saat bekledikten sonra bana bunları söyledi. 5 saat geçmek bilmedi ama sonucu iyiydi.
~PrenSes~
paTroNiçe
paTroNiçe
~PrenSes~

Kadın

Kantindeki Kara Gözler Empty
MesajKonu: Geri: Kantindeki Kara Gözler   Kantindeki Kara Gözler EmptySalı Haz. 10, 2008 7:27 am

eline sağlık qarujummm:D:D
https://emofantr.yetkin-forum.com

Kantindeki Kara Gözler
1 sayfadaki 1 sayfası