EmoFan TR''ye Ho$ Geldunuz!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...EmoFanTr..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ?

2 posters
YazarMesaj
~PrenSes~
paTroNiçe
paTroNiçe
~PrenSes~

Kadın

TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ? Empty
MesajKonu: TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ?   TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ? EmptySalı Haz. 10, 2008 4:49 am

Özellikle bagdat caddesi,akmerkez ve etilerde yoğunlukla rastlanan,
genellikle aile parası yiyen,beyin fonksiyonlarinin önemli kısmını yitirmiş,hayatta en muhim saydiği hadise dış görünüşü ve etrafindaki insanlar üzerindeki intibasi olan,zaten ogunlukla abartılı görüntüsüyLe
benzerlerinin mevcut bulunmadığı bir ortamda hemen dikkat çeken,markaya ve lükse düşkünlükleri had safhada olan kişilere genç ahalince umumiyetle verilen ad ..

1- Tikinin saçları dik olur...
saçların uzunluğu şekil vermede göz ardı edilir ne kadar uzun olursa olsun saçlar dikilmelidir..
2- Tikinin gözlüğü olur...
Tiki dediğimiz kişilerin gözlüklerini yanlarından ayırmamaları gerekir..neden çünkü her an yanınızdan bir kız geçebilir ve siz tam o anda gözlüğü takarsınız yada gömleğinize iliştirirsiniz..
3- Tiki gömlek giyer...
Tiki gençlerimiz genellikler gömlek giymelidirler. veya gömlek benzeri düğmeleri olan yarı t-shirt yarı gömlek olan ne idüğü belirsiz şeyler giymelidirler. 2.maddedeki gözlükler bu giyeceklere daha çabuk iliştirilir..
4- Tiki kitap okumaz...
Tiki dediğimiz kişler kitap okumayı mesaj okumaya tercih eden kişilerdir..ne kadar hızlı kitap okudukları veya ne kadar güzel yazı yazdıkları ile değil telefona bakmadan/tek parmakla/tek gözü kapalı/şınav çekerken/amuda kaklık vaziyette yazdıkları mesajlarla övünmeyi isterler..
5- Tiki konuşmayı bilmez...
tikky dediğimiz kimseler güzel bir Türkçe ile geniş bir kelime haznesi ile konuşmazlar çünkü yapamazlar..kullandıklar kelime sayısı 15 ila 20 arasındadır.Tiki insancıkları karşısındaki kişi kız ise bulabildikler en güzel laflarla konuşmaya çalışırlar (örn: beynimin sol lobu, 4 kalp kapakçığımdan bir tanesi, iki gözümün 3 tanesi gibi)
5- Tiki çok naziktir..
Her tür Tiki kimselerimiz kendilerinin çok nazik olmaları ile ünlü zannederler. halbuki öyle bir durum bulunmamaktadır..
6- Tiki kendi dilinde konuşur...
Tiki kimselerimiz kendi oluşturdukları "Tiki dili" ile konuşurlar.. adamım, dostum, kanki, kanka, kankoli, kanko manko meyo, eküri gibi
7- Tiki ingilizce bilmez ama bilir gibi yapar
Tikiler konuşmalarında her iki kelimenin arasına bildikleri ender ingilizce kelimeleri serpiştirirler.. örneğin geçen day bir kılaba gittim rili veri naystı...
8- Tiki yazmaya önem vermezler
Tiki kimseler konuştukları Tiki dilinde yazmaya önem vermezler.. daha çok konuşmaya çalıştıkları için pek önemli değildir onlar için..örenğin kız arkadaş yerine kullandıkları "eküri" kelimesinin nasıl yazıldığı hakkında bilgi sahibi değildirler.birçoğu kelimeyi ingilizce yazmaya çelışıp "equerir", "qkury", "e-kueriye" gibi sonuçlar doğururlar...

bu tipler kelimeleri burundan, ağzını yuvarlayarak konuşurlar... ))
-Selaam (nası bi selam şekliyse) , nası gidiyo(how is it going)
-Ayy, inanılmaz bay geldi
-abi naber?
-baba nassın?
-abi geçenlerde bi hometheatre(sinema sistemi oluyo) gördüm görmelisin yaaani..manyak bi aleet..bi bas veriyo abi süperrrr..yaani gürünce bu ne felan oldum...
-ay çok banelsinnn
-ayyy kız o oğlanı gördüm oha oldum yaneeee
-ay kız o lakost çok ka gibi (burdaki ka da kalite demekmiş,,bilmeyenlere)
-abi geçen pembe bi lakost gömlek aldım görsen altınada tomiden bej deri bi pant... off çok mükemmel oldum ben neymişim abi beeee... kızlar hasta bana
-ya bana böö geldi bu markadan
-abi duydun mu selin kimle çıkıyomuşşş...hadiiii inanmam..
-imkansıbıl,deearmışııım,iğğğrançsıııaan
-şok oldum falan yaniiiiiiiii
-diyoosuoon?
-oha filan oldum yani..
-abi o ne ya çok demode...
-abi evet ya o hatun çok manyaktıııı..
-teen'e bak, cıbırı gördünmü
-ne diosuuuuuuuun, kaaalbimi fethediosuuuuunnn
-yeaa bean çok sıkılıoruuuomm..amerrikaya gidiceaaammm..
-Biliyomısaaaaan
-Hayvanssııaaan
-hadi papaaay
-pozitif elektrik alamadım senden yane, taam mı?
-yivrençsiaaan - iğrençsin
-kendine çok iyi bakıyosuun tımaam maa
-ay cıttan yaaneee
-baba iyij(c) e disconnect falan oldun
https://emofantr.yetkin-forum.com
Üzgün_PaLyaÇo
Mod eMo
Mod eMo
Üzgün_PaLyaÇo

Oyun xD
Holy - Prenses: 12

TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ? Empty
MesajKonu: Geri: TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ?   TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ? EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:36 am

TikiLer confused
Iyyk Very Happy
Ama onLara Tikky diyerek asıL tikiLiği siz yapıyorsunuz !!
Ayrıca "Tiki Dili" de konuşuyorsunuz Mad Yalan mı Very Happy
Tikky sadece bir kaLem rabbit

TikiLer Kimdir ? Nedir ? Nerde TakıLır ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-